سلام ایران


هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم. با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید

تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213

نظــــــر مـــردم

نظارت بر کار بنگاه‌های املاک/ عزیز کاسب: چرا مبایعه‌نامه‌ها الکترونیکی و یا محضری نمی‌شوند؟ جا دارد مسئولان محترم نظارت بیشتری بر فعالیت بنگاه‌های محضری و ملکی داشته باشند تا از تکرار تخلفات جلوگیری شود.
فرسودگی اتوبوس‌های درون‌شهری ارومیه/ هومن عدالت: از مسئولان محترم درخواست می‌کنیم که فکری به حال اتوبوس‌های درون‌شهری ارومیه بکنند زیرا این اتوبوس‌ها بسیار فرسوده هستند.
دزدیده شدن سیم تلفن در مشهد/ منصور یوسفی: بیش از یک‌سال است که سیم تلفن مناطقی از مشهد دزدیده شده و کسبه آن مناطق دچار مشکل شده‌اند. لذا از مسئولین محترم مخابرات درخواست داریم که به این موضوع رسیدگی کنند.
هزینه‌های بالای درمان نازایی/ مهین کاظمی: هزینه بالای درمان نازایی بسیار سنگین است و از عهده بعضی از خانواده‌ها برنمی‌آید. لذا ضروری است که مسئولان محترم اقدامات لازم را انجام دهند تا مقداری از این هزینه‌ها کاهش یابد.
هزینه بالای اینترنت/ محمد فواد کاسب: از وزیر محترم ارتباطات تقاضامندیم که اپراتورها را ملزم کنند تا بسته‌های ارزان قیمت اینترنت را در اختیار دانش‌آموزان قرار دهند. هزینه اینترنت بسیار بالاست و ضروری است تا مسئولان محترم فکری در این خصوص کنند.

آدرس مطلب http://www.irannewspaper.ir/newspaper/page/7648/1/579154/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر