سلام ایران


هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم.
با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید

تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213

نظــــــر مـــردم

افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته/ آقای محمدی از مرند: از دولت محترم تدبیر و امید تقاضا داریم که حقوق ما فرهنگیان بازنشسته را نسبت به شاغلین حوزه خودمان همسان‌سازی نمایند. 30سال تمام در مناطق دور افتاده خدمت کرده‌ایم اما حقوقمان کفاف زندگی را نمی‌دهد.
زیرگذر به‌صورت نیمه کاره رها شده/ امید روحانی از بیرجند: زیر گذر فرعی به اصلی شهرک قدس در بیرجند به‌صورت نیمه کاره رها شده است. لذا از مسئولان محترم وزارت راه و شهرسازی درخواست می‌نماییم که به این موضوع رسیدگی نمایند.
افزایش چشمگیر بیمه اختیاری تأمین اجتماعی/ مریم خام‌فروش: مبلغ بیمه اختیاری تأمین اجتماعی افزایش چشمگیری یافته است. لذا ضروری است که مسئولان محترم برای کاهش مبلغ آن اقدامات لازم را انجام دهند.
کمبود روغن جامد و مایع/ یک شهروند: علت کمیاب بودن و گران بودن روغن‌های جامد و مایع چیست؟ در بعضی از مغازه‌ها شاهد صف‌های طولانی هستیم که برای روغن مایع و جامد تشکیل شده است. لذا با توجه به شرایط کرونا لطفاً مسئولان فکری برای این موضوع نمایند.
مشکلات حذف دفترچه‌های تأمین اجتماعی/ محمد فؤاد کاسب: حذف دفترچه‌های تأمین اجتماعی مشکلاتی را برای بیمه درمان ایجاد کرده است. لطفاً مسئولان محترم در این خصوص چاره‌اندیشی کنند.
تأخیر در زمان ورود قطار مترو/ لقمان نظیری: ورود قطار مترو از ایستگاه قائم به ایستگاه آزادگان با تأخیر است. علت چیست؟ لطفاً مسئولان مربوطه پاسخگو باشند.

آدرس مطلب http://www.irannewspaper.ir/newspaper/page/7607/1/574743/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر