نقشه انتقام جویانه عموهای ناتنی برای تصاحب ارثیه میلیاردی
گروه حوادث/ دو برادر که بر سر ارثیه میلیاردی پدرشان با برادر ناتنی خود اختلاف داشتند برای انتقام‌جویی از وی پسر نوجوان او را ربودند اما با کمک مردم این آدم ربایی ناکام ماند.به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، شنبه گذشته رهگذران و عابران در خیابان پیروزی تهران با صحنه عجیبی مواجه شدند. مرد جوانی ناگهان به سمت پسر 17 ساله‌ای که از پله‌های مترو بالا می‌آمد رفت و در یک چشم بر هم زدن پسر را به داخل خودرو پژویی که در همان نزدیکی ایستاده بود انداخت و راننده قبل از اینکه در خودرو بسته شود، پایش را روی گاز گذاشت و فرار کرد.
پسر 17 ساله با تلاش فراوان سعی داشت خود را از خودرو بیرون بیندازد اما مرد جوان دستش را روی دهان او گذاشته بود و با خشونت مانع فرار او می‌شد. پسر نوجوان خودش را به شیشه ماشین می‌کوبید و از مردم کمک می‌خواست. در همین موقع مرد جوانی که سوار بر موتورسیکلت بود سعی کرد راه را بر پژو سواران ببندد و پسر نوجوان را نجات دهد. راننده عبوری دیگری نیز با دیدن این صحنه تلاش کرد تا با بوق‌های ممتد و پیاپی از فرار آنها جلوگیری کند. پژو سواران که شرایط را به خود سخت دیدند، به ناچار پسر نوجوان را از خودرو پیاده کرده و فرار کردند.
 گزارش آدم ربایی
ماجرای ربوده شدن چند دقیقه‌ای پسر نوجوان بلافاصله به پلیس اعلام شد و همزمان امیر، با مادرش نیز تماس گرفت و موضوع را خبر داد.امیر در تحقیقات به مأموران گفت: از خانه که راه افتادم حس کردم یک خودرو پژو تعقیبم می‌کند. سوار مترو شدم و در قطار هم یک نفر هر جا که می‌رفتم مرا تعقیب می‌کرد و مدام در حال صحبت با تلفن همراهش بود و اسم ایستگاه‌ها را به شخصی که پشت تلفن بود می‌گفت. با اینکه شک کرده بودم اما با خودم گفتم دچار توهم شده‌ام، در ایستگاه مترو پیروزی از قطار پیاده شدم و خودم را به خیابان رساندم که ناگهان همان مردی که مرا در مترو تعقیب می‌کرد به سمتم آمد و مرا به داخل خودرو پژو هل داد و خودش هم سوار شد. چهره مردی که مرا تعقیب می‌کرد برایم آشنا بود اما از آنجایی که ماسک به چهره داشت و عینک زده بود، نتوانستم او را بشناسم.بدین ترتیب دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه مورد بازبینی قرار گرفت و تصویر پژو سواران به‌دست آمد. زمانی که تصویر متهمان به امیر و مادرش نشان داده شد، زن جوان آنها را شناسایی کرد و گفت: آنها برادرهای ناتنی همسر سابقم هستند.
 زمانی که پدرشوهرم فوت کرد، ارثیه خوبی به اردلان - شوهر سابقم- رسید اما همین موضوع باعث کینه و اختلاف شدید بین او و برادرهای ناتنی اش شد آنها می‌گفتند که حق اردلان نبوده که ارث بیشتری ببرد.او ادامه داد: یک سال قبل من به خاطر اختلافاتی که با اردلان داشتم از او جدا شدم و حضانت بچه‌ام را نیز به عهده گرفتم. احتمالاً دو عموی ناتنی امیر زمانی که دیدند از طریق شوهرسابقم نمی‌توانند به ارثیه‌شان برسند، تصمیم گرفتند که امیر را بربایند تا در ازای آزادی او از همسر سابقم پول بگیرند.
به دنبال اظهارات زن جوان، به دستور بازپرس جنایی تحقیقات برای بازداشت دو عموی ناتنی و شناسایی انگیزه اصلی آنها از این کودک‌ربایی صادر شد.

آدرس مطلب http://www.irannewspaper.ir/newspaper/page/7404/12/549599/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر