سلام ایران


هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می‌شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم. با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید
تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213

نظــــــــر مـــــردم

تأخیر در ارسال مبلغ سهام عدالت/ آقای حسینی: در تاریخ 6 خرداد جهت فروش سهام عدالتم به یکی از شعب بانک مسکن مراجعه نموده و فرم رضایتنامه را پر نمودم اما تا به حال پولش را واریز نکردند.
درج آیات و روایات در ایستگاه‌های مترو/ سلیمان بلغار: به مسئولان محترم شرکت مترو توصیه می‌شود فعالیت‌های فرهنگی خود را در داخل قطارها و ایستگاه‌های مترو بیشتر از سال‌های گذشته انجام دهند. از جمله فعالیت‌ها، درج آیات و روایات اسلامی است که برکات و آثار آن برای مسافران محترم باقی می‌ماند.
سهام عدالت افراد فوت شده/ آقای محمد ازگچساران: خواهرم چند سال قبل فوت شده و طبق حکم دادگاه سهام عدالت ایشان به مادرم منتقل می‌شود. اخیراً سایت سهام عدالت در خصوص فوتی‌ها تعطیل شده است. درخواست می‌کنم این سایت را مجدداً بازگشایی نمایید تا بنده و امثال بنده بتوانیم به کارهایمان رسیدگی کنیم.
مرور روزنامه‌ها در تلویزیون توسط موبایل و تبلت/ خانم اصلانی از ورامین: در برنامه صبحگاهی صبحی دیگر در شبکه 7 تلویزیون، مجری برنامه به‌جای اینکه روزنامه‌ها را بیاورد و از روی آن بخواند اما از روی گوشی و تبلت تیتر روزنامه‌ها را مرور می‌کنند. اینکار باعث می‌شود فرهنگ روزنامه خوانی از بین برود. بنده با شماره 162 هم تماس گرفتم اما تا حالا نتیجه‌ای نداشته. لطفاً پیگیری نمایید.

آدرس مطلب http://www.irannewspaper.ir/newspaper/page/7393/1/548387/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر