جنایت به خاطر سرقت 2 سکه طلاگروه حوادث/  کشف سرنخ‌هایی در صحنه قتل زن 82 ساله از ردپای میهمانی آشنا در این جنایت خبر می‌دهد.
به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، ساعت 11 شب سه‌شنبه 7 مرداد، کشف جسد زنی 82 ساله در حمام خانه‌اش به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد.
به دنبال این خبر، بازپرس رحیم دشتبان و تیم تحقیق راهی محل جنایت شدند که طبقه دوم ساختمانی در منطقه نارمک بود. با ورود به خانه آنها با جسد پیرزن داخل حمام در حالی مواجه شدند که با روسری قهوه‌ای رنگش خفه شده بود.
متخصصان پزشکی قانونی زمان مرگ را حدود دو ساعت قبل از کشف جسد اعلام کردند.از آنجا که درهای ورودی خانه سالم بود و هیچ نشانی از ورود به زور دیده نمی‌شد این فرضیه برای تیم جنایی قوت گرفت که عامل یا عاملان این جنایت با پیرزن آشنا بوده و به‌عنوان میهمان وارد خانه شده‌اند. اما در ادامه بهم ریختگی وسایل خانه و سرقت دو سکه طلا از کمد پیرزن نشان می‌داد که قتل با انگیزه سرقت رخ داده است.
دختر مقتول که موضوع کشف جسد مادرش را به پلیس اعلام کرده بود در تحقیقات گفت: مثل هر شب با خانه مادرم تماس گرفتم تا حالش را بپرسم اما تلفن را جواب نداد چون جایی برای رفتن نداشت و می‌دانستم از خانه بیرون نمی‌رود نگران شدم. فوراً به خانه مادرم رفتم و با کلید یدکی که داشتم وارد خانه شدم. با دیدن خانه که بهم ریخته بود نگرانی‌ام بیشتر شد، هر چه مادرم را صدا زدم از او خبری نبود تا اینکه با گشتن یک به یک اتاق‌ها در نهایت جسد مادرم را داخل حمام پیدا کردم.در ادامه تحقیقات نیز همسایه‌ها از شنیدن صدای درگیری در خانه پیرزن خبر دادند و گفتند که صدای داد و فریاد از داخل آپارتمان پیرزن شنیدند اما ناگهان صدا قطع شد و انگار کسی از خانه خارج شد.
به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت، جسد پیرزن به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه، تحقیق در رابطه با شناسایی افرادی که احتمالاً با پیرزن و خانواده‌اش اختلاف داشتند و درنهایت شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان قتل پیرزن را آغاز کردند.


آدرس مطلب http://www.irannewspaper.ir/newspaper/page/7407/12/549941/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر