اخبـــار
دعوت شورای هماهنگی تبلیغات برای حضور در اربعین شهید سلیمانی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم دعوت کرد تا در مراسم اربعین شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی که امشب در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود، حضور یابند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، متن دعوت‌نامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است:
بـســم ربّ الشـهـداء و الـصـدیقیـن
مراسم اربـعیــن ســـردار ســرافــراز ســپاه اســلام و فــرمـانـده مـحبــوب دل‌ها، سـپهبـد شــهیـد حـــاج قاســـم سـلیـمـانـی و مـجــاهــد فـی‌سـبیـل‌الله ســردار ابـومهــدی المـهنـدس و یـاران وفـادارش، هــمزمان بـا اذان و اقـــامه نمــاز جمــاعت مغــرب و عشــای پنــجشــنبــه شــب 24 بـهمن مــاه 1398 در مصلای بـــزرگ حضــرت امــام خـمیـنـی(رحمت الله علیه) تــهـران با حضور ملـت قـدرشــناس و فـهـیـم و خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، رزمندگان و مســئولان عـالیــرتبــه کشـوری و لشکری بـرگـزار خـواهد شـد.
با تـقـدیـر و ســپاس مجـدد قلبـی از عظـمت ملـت رشـید در خلــق حمـاســـه شـکـوهِ بـصـیرت و اقـتــدار در آوردگاه راهپیـمایی یــوم الله 22 بـهمــن؛ از عمـوم مـردم عـزیـز ایـران اسـلامی دعـوت می‌کند تا با حضور پرشور و شعور خود در ویژه مراسم‌ چهلمین روز شهادت این شهیدان گرانقدر، ضمن گرامیداشت نام و یاد و زنده ‌نگاه ‌داشتن خاطره آنان، اعــلام کنند که گرچه شهید حاج قاسم سلیمانی دیگر کنار ما نیست اما راه و اندیشه‌های راهبردی او پر طرفدار و پر حرارت‌تر از قبل توسط مردمان حماسه‌ساز این سرزمین و تمامی وفاداران و فرزندان برومند مکتب نورانی شهید سلیمانی در «جبهه بیداری و مقاومت اسلامی» در منطقه و سراسر جهان تا پاک کردن هرگونه ظلم و استکبار در سطح جهان و محو کامل غده سرطانی رژیم اشغالگر قدس از صحنه روزگار ادامه خواهد داشت.

امارات از تنش‌زدایی با ایران حمایت می‌کند

وزیر مشاور امارات در امور خارجه با طرح ادعاهایی علیه ایران گفت که کشورش از تنش‌زدایی با ایران و لزوم رسیدن به راه حل سیاسی حمایت می‌کند. به گزارش ایسنا به نقل از العربیه، انور قرقاش در یک سخنرانی گفت که ایران از طریق آنچه وی فعالیت‌های تحریک آمیز می‌خواند، اهدافش را محقق نخواهد کرد. وی تأکید کرد که امارات از تنش‌زدایی با ایران و لزوم رسیدن به راه حل سیاسی حمایت می‌کند. قرقاش در ادامه مدعی شد که دخالت‌های کشورش در یمن به منظور خارج کردن این کشور از دایره نفوذ ایران بود. همزمان روزنامه رای الیوم نوشت: چند روز پیش از آنکه جنگ یمن وارد سال ششم خود شود، دولت امارات اعلام کرد که تمام نیروهایش را از یمن خارج کرده و مأموریت آنها را به سربازان یمنی تحت آموزش خود، می‌سپارد.

تکذیب خبر شلیک موشک از کرمانشاه

یک منبع آگاه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: خبر شلیک موشک از سوی ایران به سوی هدف نامشخص صحت ندارد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سه‌شنبه شب شایعاتی درباره شلیک موشک از کرمانشاه در برخی کانال‌های خبری غیر رسمی مطرح شده بود. اما این منبع آگاه گفته که نیروی هوافضای سپاه پاسداران هیچ عملیاتی نداشته و هیچ موشکی شلیک نشده است.


آدرس مطلب http://www.irannewspaper.ir/newspaper/page/7278/3/535967/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر